темна кімната

Керування функціональністю в режимі темної кімнати та відповідних модулях.

🔗загальні

що контролює сила натискання стилуса при малюванні масок
Керує тим, як зчитування тиску на графічному планшеті впливає на мазки пензля новоствореної намальованої маски. Ви можете контролювати ширину, жорсткість та непрозорість пензля. “Абсолютний” контроль означає, що показник тиску безпосередньо визначає атрибут зі значенням від 0% до 100%. “Відносний” означає, що показник тиску регулює атрибут між нулем та заздалегідь визначеним значенням за замовчуванням (за замовчуванням вимкнено).
згладжування мазків пензлем
Встановлює рівень згладжування мазків пензлем намальованої маски. Потужніше згладжування призводить до зменшення кількості вузлів та спрощення редагування за рахунок меншої точності.
прокручувати вниз для збільшення параметрів маски
За замовчуванням прокручування коліщатка миші вгору збільшує значення відповідних параметрів фігури в намальованих масках. Увімкніть, щоб змінити поведінку на протилежну (за замовчуванням вимкнено).
шаблон для інформаційного рядка зображення
Встановіть інформацію, яка відображатиметься у рядку інформації про зображення. Ви можете використовувати будь-які змінні в розділі змінні, а також $(NL) для нового рядка.
розміщення інформаційного рядка зображення
Виберіть панель темної кімнати, на якій відображається рядок інформації про зображення. Вибирайте між “зверху ліворуч”, “зверху праворуч”, “зверху в центрі”, “низ” та “приховано” (за замовчуванням “низ”).
облямівка навколо зображення в режимі темної кімнати
Відображати центральне зображення в режимі темної кімнати із зовнішньою межею заданої кількості пікселів (за замовчуванням 20).
показати смуги прокрутки для центральної панелі
Виберіть, чи відображати смуги прокрутки в центральній панелі темної кімнати (за замовчуванням вимкнено).
демозаїкізація масштабованих зображень в режимі темної кімнати
Вибрати спосіб демозаїки зображень у темній кімнаті, коли зображення не переглядається з масштабом 1:1. Примітка: цей параметр використовується лише для інтерактивної роботи і не впливає на експортовані зображення.
  • завжди білінійна (швидко) є найшвидшою опцією, але не найрізкішою
  • RCD (прийнятно) використовує RCD плюс режими інтерполяції. Сенсори X-Trans використовуватимуть VNG як середній рівень.
  • як при повнорозмірному експорті (можливо повільно) використовуватиме налаштування модуля демозаїкізація.
(за замовчуванням “RCD (прийнятно)”).
зменшити роздільну здатність попереднього перегляду
Зменшити роздільну здатність зображення попереднього перегляду навігації (виберіть “залишити оригінальну”, “до 1/2”, “до 1/3” або “до 1/4”). Це може покращити швидкість візуалізації, але будьте обережні, оскільки це також може заважати точному вибору кольору та маскуванню (за замовчуванням “залишити оригінальну”).
показувати екран завантаження між зображеннями
Показувати сірий екран завантаження під час навігації між зображеннями в темній кімнаті. Вимкніть цю опцію, щоб просто показувати просте тимчасове повідомлення та залишити попереднє зображення на місці, доки не завантажиться наступне. Зверніть увагу, що вимкнення цієї опції може бути дуже корисним для швидкого порівняння дублікатів зображень, однак, можуть виникнути проблеми з тривалим часом завантаження (що змушує думати, що наступне зображення вже завантажено) і ви можете спостерігати візуальні артефакти під час завантаження наступного зображення (за замовчуванням увімкнено).

🔗модулі

відображення окремих кольорових каналів
Керування відображенням окремих кольорових каналів при їх активації у функції параметричні маски. Ви можете вибрати між “псевдокольором” та “відтінками сірого” (за замовчуванням “псевдоколір”).
приховати вбудовані пресети модулів обробки
Якщо увімкнено, в меню пресетів для модулів обробки відображатимуться лише задані користувачем пресети – вбудовані пресети будуть приховані (за замовчуванням вимкнено).
розгортати одночасно лише один модуль обробки
Контролює, як модулі обробки розгортаються в темній кімнаті. Якщо цю опцію ввімкнено, розгортання модуля кліком згортає будь-який розгорнутий на даний момент модуль. Якщо ви хочете розгорнути модуль, не згортаючи інші, ви можете зробити це за допомогою Shift+клік. Вимкнення цієї опції інвертує значення кліку та Shift+клік (за замовчуванням увімкнено).
згортати модулі лише в поточній групі
Вибираючи розгортання лише одного модуля обробки одночасно (використовуючи логіку, визначену в попередньому налаштуванні), згортайте лише інші модулі, які відображаються в поточній видимій групі. Вимкніть цю опцію, щоб гарантувати, що модулі в невидимих групах також згортаються (за замовчуванням увімкнено).
розгортати активований модуль і згортати, коли його вимкнено
Виберіть цю опцію для темної кімнати для автоматичного розгортання або згортання модулів обробки, коли їх увімкнено або вимкнено. (за замовчуванням вимкнено)
спробувати помістити розгорнутий модуль обробки якнайвище
Якщо цю опцію увімкнено, модулі обробки прокручуються до верхньої частини правої панелі при розгортанні (увімкнено за замовчуванням).
колір повзунків балансу білого
Керує виглядом повзунків температури/відтінку в модулі баланс білого.
  • не змінювати: смужки повзунків взагалі не забарвлені.
  • колір джерела світла: кольори повзунка представляють колір джерела світла, тобто колір, до якого ви коригуєте для отримання нейтрального білого
  • емуляція ефекту: кольори повзунка відображають ефект, який коригування могло б мати на сцені. Так більшість інших raw процесорів показують кольори повзунків температури/відтінку.
(за замовчуванням не змінювати)
розкладка блоку повзунків балансу кольорів
Керує зовнішнім виглядом розділів тіней/середніх тонів/світлих тонів у модулі колірний баланс.
  • список: всі повзунки показуються в одному довгому списку (із заголовками)
  • вкладки: використовуйте вкладки для перемикання між блоками повзунків
  • колонки: блоки повзунків відображаються поруч один з одним (у вузьких колонках)
(за замовчуванням список)
показати кнопки в заголовках модулів обробки
Виберіть, чи відображати чотири кнопки (індикатор маски, меню декількох екземплярів, скидання, меню пресетів) праворуч від заголовка модуля для модулів обробки. Ці кнопки завжди з’являться, коли миша знаходиться над модулем. В інший час вони будуть показані або приховані відповідно до цього вибору вподобань:
  • завжди: завжди показувати всі кнопки
  • при наведенні: відображати кнопки лише тоді, коли миша знаходиться над модулем
  • підсвічувати тьмяні: кнопки приглушені, коли миша не знаходиться над модулем
  • авто: приховати кнопки, коли панель вузька
  • поступово прибирати: прибирати блок кнопок в тих заголовках, де вони заважають іменам модулів, коли панель звужується
  • пріоритет імені модуля: приховати всі кнопки, якщо ім’я модуля не вміщується
  • гасити одночасно при недостатній ширині: зникають усі кнопки в одному заголовку одночасно
  • витісняти при недостатній ширині: поступово приховувати окремі кнопки за потреби
(за замовчуванням завжди)
показувати індикатор маски в заголовках модулів
Якщо ввімкнено, у заголовку будь-яких модулів обробки, які мають маску, відображатиметься значок (за замовчуванням увімкнено).
запитувати ім’я при додаванні нового екземпляра
Якщо ввімкнено, під час створення нового екземпляра модуля обробки негайно відображатиметься підказка, що дозволяє встановити назву для нового екземпляра (за замовчуванням вимкнено).

translations