стрічка знімків

Стрічку знімків можна використовувати для швидкого перемикання між зображеннями. Показані зображення ті ж, що відображаються у режимі світлого стола, і визначаються вибраною на даний момент колекцією.

filmstrip

Стрічку знімків можна вмикати та вимикати за допомогою комбінації клавіш Ctrl+F. Висоту панелі стрічки знімків можна змінити, клікнувши та перетягнувши її верхню межу.

Швидко переміщайтеся по зображеннях у стрічці знімків, прокручуючи за допомогою миші. У темній кімнаті ви можете змінити зображення, яке зараз обробляється, натиснувши на інше зображення в стрічці знімків.

У темній кімнаті вибрано та підсвічується зображення, яке зараз обробляється. Наведіть курсор миші на зображення в стрічці знімків, щоб вибрати його (щоб діяти на ньому за допомогою комбінації клавіш), не змінюючи зображення, яке обробляється.

Якщо ви хочете виділити декілька зображень у стрічці знімків, використовуйте клавіші Alt+клік, щоб вибрати перше зображення, після чого Ctrl+клік, щоб вибрати або скасувати вибір подальших зображень, або Shift+клік, щоб вибрати діапазон зображень.

Наведені нижче прискорювачі доступні для вибору зображень у стрічці знімків або для виконання дій із вибраними зображеннями:

Ctrl+A     вибрати всі зображення в стрічці знімків
Ctrl+Shift+A  зняти виділення всіх зображень
Ctrl+I     інвертувати поточний вибір

F1 – F5    перемикання кольорової позначки (червона, жовта, зелена, синя, пурпурна)
0 – 5     встановити/змінити рейтинг зображення
R       відхилити зображення
Ctrl+D     створити дублікат зображення
Ctrl+C     копіювати повну історію змін
Ctrl+V     вставити всю скопійовану історію змін
Ctrl+Shift+C  вибірково копіювати історію змін
Ctrl+Shift+V  вибірково вставити зі скопійованої історії змін

Для отримання додаткової інформації про функціонал копіювання та вставлення див. документацію до модуля історія змін в режимі світлого стола.

translations