імпортування файлів xmp, створених іншими програмами

Під час імпортування зображення darktable автоматично перевіряє, чи супроводжується воно XMP файлом. Окрім пошуку файлів з іменами <ім'я>.<розширення>.xmp та <ім'я>_nn.<розширення>.xmp (формати імен файлів XMP у darktable), darktable також перевіряє наявність файлу у формі <ім'я>.xmp (формат іменування файлів XMP в Lighroom). Файли з форматом імен Lightroom будуть прочитані за допомогою darktable, але дані не будуть в них записуватись. Після імпортування зображення darktable генерує додатковий файл XMP, використовуючи власну конвенцію про іменування.

В даний час darktable може завантажувати такі метадані з файлів XMP, створених Lightroom, під час процесу імпорту:

  • теги (включаючи ієрархічні теги)

  • кольорові позначки

  • рейтинги

  • інформацію GPS

Крім того, darktable розроблено так, щоб надавати допомогу в перенесенні деяких операцій із зображеннями з інших конкретних програм. Мета тут – не зробити darktable заміною будь-якого іншого програмного забезпечення, а скоріше допомогти вам відновити частину роботи, яку ви вже вклали у своє зображення. Важливо розуміти, що процес імпорту ніколи не дасть однакових результатів з іншим програмним забезпеченням. Основні механізми обробки сильно відрізняються від програми до програми і багато в чому залежать від конкретного зображення. У деяких випадках результати можуть бути подібними, але часто буде потрібно подальше коригування в darktable.

Ця міграція відбувається автоматично при вході в режим темної кімнати, за умови, що знайдено відповідний файл XMP.

В даний час darktable може переносити наступні кроки обробки з файлів XML, створених Lightroom (із відповідними модулями darktable в дужках):

translations