миттєві знімки

Зберігає миттєві знімки стану обробки зображення та надає можливість порівнювати з поточним редагуванням.

Миттєвий знімок – це збережене растрове зображення з центральної панелі в режимі темної кімнати. Знімки можна робити в будь-який момент процесу обробки, а потім накладати на поточний вигляд центральної панелі. Це дозволяє виконувати порівняння біч-о-біч (за замовчуванням зліва = знімок, справа = активне редагування) під час налаштування параметрів модуля. Це також можна поєднати з модулем історії для порівняння миттєвого знімка з різними стадіями обробки.

Щоб зробити знімок, натисніть кнопку зробити миттєвий знімок. Над кнопкою ви побачите список знімків, зроблених для цього сеансу редагування. Ім’я кожного знімка відображає ім’я модуля, вибраного в стеку історії, та його положення на момент створення знімка.

Клікніть на імені миттєвого знімка, щоб показати його – це розділить перегляд між збереженим знімком та поточним станом обробленого зображення. Ви можете керувати розділеним переглядом, переміщаючи лінію розділення по зображенню за допомогою миші. Якщо навести курсор миші на лінію розділення, у центрі лінії з’явиться невеликий значок обертання. Клікніть на цей значок, щоб переключатися між вертикальним і горизонтальним розділеним виглядом.

Постійно відображається стрілка, що містить літеру “S”, щоб вказати, яка сторона зображення є миттєвим знімком (S – Snapshot, миттєвий знімок), а яка поточним редагуванням.

Ще раз натисніть на ім’я знімка, щоб вимкнути накладання та повернутися до сеансу редагування. Натисніть кнопку скидання модуля “миттєві знімки”, щоб видалити всі наявні знімки.


Примітка: Знімки зберігаються протягом сеансу darktable. Це означає, що ви також можете використовувати знімки для порівняння з дублікатом того самого зображення. Просто перейдіть до цього зображення та ввімкніть перегляд миттєвих знімків як зазвичай.


translations