raw хроматичні аберації

Виправляє хроматичні аберації raw зображень.

Оскільки цей модуль працює на raw даних, базова модель в якості вхідних даних приймає необрізане фотографічне зображення. Тому, ймовірно, він зазнає невдачі, коли ви збільшуєте масштаб, оскільки він здатний оперувати лише видимою частиною зображення. Тому модуль буде вимкнено при високих рівнях масштабування (при малій видимій області), а у верхній частині модуля з’явиться відповідне повідомлення. Це обмеження стосується лише інтерактивної роботи, а не остаточного експорту.

Наразі цей модуль працює лише для raw зображень, записаних за допомогою сенсора Баєра (сенсор, що використовується у більшості камер) – для інших типів зображень слід використовувати модуль хроматичні аберації.

Цей модуль також не застосовуватиме жодних виправлень до фотографій, які були визначені як монохромні (див. обробка монохромних зображень для отримання додаткової інформації).

🔗елементи керування модулем

проходи
Кількість ітерацій. Для більшості зображень достатньо “два” і це є значенням за замовчуванням. Іноді збільшення кількості проходів може дати кращі результати.
уникати зміщення кольорів
Якщо модуль викликає пурпурне обарвлення, поставте цей прапорець, щоб застосувати виправлення.

translations