фільтр низьких частот

Застосувати до зображення фільтр низьких частот (наприклад, розмиття Гауса), одночасно контролюючи вихідну контрастність і насиченість.

Цей модуль в першу чергу призначений для використання в поєднанні з режимом змішування. Наприклад, спробуйте використовувати пресет маска локального контрасту в режимі змішування перекриття.


Примітка: Цей модуль виконує розмивання в кольоровому просторі Lab, що може спричинити небажані ефекти, і більше не рекомендується. Натомість використовуйте модуль еквалайзер контрасту для розмивання або модуль еквалайзер тонів для стиснення динамічного діапазону.


🔗елементи керування модулем

радіус
Радіус розмиття
пом’якшуючий фільтр
Використовуваний алгоритм розмиття:
  • гауссівський: Розмити всі канали зображення (L, a, b)
  • білатеральний: Розмити лише канал L, зберігаючи контури
контраст
Вищі абсолютні значення збільшують контраст. Менші абсолютні значення зменшують контраст. Негативні значення призводять до перевернутого негативного зображення. Значення нуля веде до нейтральної площини.
яскравість
Негативні значення затемнюють зображення. Позитивні значення освітлюють зображення.
насиченість
Насиченість кольору. Негативні значення призводять до комплементарних (доповняльних) кольорів шляхом інвертування a/b каналів. Більш високі абсолютні значення збільшують насиченість кольору. Менші абсолютні значення зменшують насиченість кольору. Нульове значення повністю знебарвлює зображення.

translations