вихідний ICC профіль

Керує вихідним профілем для експорту та методу візуалізації, який використовуватиметься при відображенні між кольоровими просторами.

darktable постачається із заздалегідь визначеними профілями sRGB, Adobe RGB, XYZ та лінійний RGB. Ви можете надати додаткові профілі, розмістивши їх у $DARKTABLE/share/darktable/color/out та $HOME/.config/darktable/color/out (де $DARKTABLE - це каталог встановлення darktable і $HOME- це ваш домашній каталог).

Вихідний профіль також може бути визначений у модулі експорт.

🔗елементи керування модулем

вихідний метод
Метод візуалізації для виводу/експорту. Метод візуалізації можна вибрати лише при використанні LittleCMS2 для застосування вихідного колірного профілю (це можна змінити в налаштування > обробка). Якщо використовуються внутрішні процедури візуалізації darktable, цей параметр приховано. Детальніше див. метод візуалізації.
профіль експорту
Профіль, що використовується для візуалізації кольорів для виводу/експорту. Дані профілю будуть вбудовані у вихідний файл (якщо підтримується форматом файлу), що дозволяє іншим програмам правильно інтерпретувати його кольори. Оскільки не всі програми знають про кольорові профілі, загальною рекомендацією є дотримуватися sRGB, хіба що ви знаєте, що робите, і маєте вагому причину робити інакше.

translations