глобальне тональне відображення (застарілий)


Зверніть увагу, що цей модуль застарілий у darktable 3.4 і його більше не слід використовуватися для нових редагувань. Будь ласка, використовуйте модуль filmic rgb.


Стискає діапазон тонів зображення HDR у обмежений діапазон тонів типового вихідного файлу LDR.

Глобальне тональне відображення обробляє кожен піксель HDR-зображення, не беручи до уваги локальне оточення. Як правило, це швидше, ніж локальне тональне відображення (застаріле), але може призвести до менш переконливих результатів при сценах з дуже високим динамічним діапазоном.

🔗елементи керування модулем

оператор
Оператор для використання. Доступні глобальні оператори тонального відображення: reinhard, filmic та drago. Залежно від вибраного оператора, можна регулювати різні параметри.

Деякі оператори повністю саморегулюються і не потребують спеціального контролю.

зміщення (лише оператор drago)
Цей параметр впливає на контрастність вихідного зображення. Це важливий параметр для регулювання стиснення високих значень та видимості деталей у темних місцях. Як вихідну точку рекомендується значення 0,85.
ціль (лише оператор drago)
Коефіцієнт масштабу для регулювання загальної яскравості зображення відповідно до яскравості передбачуваного дисплея. Він вимірюється в кд/м і повинен відповідати яскравості вашого вихідного пристрою. Вищі значення призводять до яскравішого зображення, тоді як нижчі значення призводять до темнішого зображення.
деталізація (всі оператори)
Цей параметр визначає, скільки деталей зберігається з початкового вхідного зображення та передається назад у вихідне зображення після відображення тону.

translations