стилі

Створює іменовані стилі із стеку історії змін вибраних зображень та застосовує стилі до вибраних зображень.

Стилі можна створити на цій панелі або в модулі історія в темній кімнаті.

У модулі відображається список усіх доступних стилів. Поле пошуку над списком дозволяє знайти стиль за іменем або описом. Цей модуль також дозволяє редагувати та видаляти стилі.

Двічі клікніть на імені стилю, щоб застосувати цей стиль до всіх вибраних зображень. Стиль також можна застосувати до всіх вибраних зображень, натиснувши призначений йому клавіатурний прискорювачу (див. налаштування > клавіатурні прискорювачі), перебуваючи в режимі світлого стола або темної кімнати.

Видаляйте всі стилі, натиснувши кнопку скидання модуля.

Зверніть увагу, що стилі також включають стан активності кожного модуля. Ви можете використовувати це для створення власних налаштувань за замовчуванням, які потім можна активувати на вимогу. Просто встановіть бажані значення за замовчуванням для кожного модуля, вимкніть модуль та збережіть стиль.

🔗елементи керування модулем

створити дублікат
Застосовуючи стиль до зображень, поставте цей прапорець, щоб створити дублікат кожного зображення, перш ніж застосовувати вибраний стиль до цього дубліката. Вимкніть цей параметр, щоб застосувати вибраний стиль безпосередньо до вибраних зображень. Пам’ятайте, що в цьому випадку будь-який існуючий стек історії змін буде перезаписаний (залежно від режиму – див. нижче) і не може бути відновлений.
режим
Як і в модулі історії, це поле зі списком дозволяє або “додати” стиль до поточного стеку історії, або “перезаписати” стек історії цільового зображення.
створити
Створіть нові стилі, використовуючи стек історії змін вибраних зображень. Для кожного вибраного зображення відображається вікно створення стилю. Ви повинні вказати унікальне ім’я для кожного нового стилю, а також можете додати необов’язковий опис. Вам буде надана можливість зняти вибір будь-яких елементів стеку історії змін, якщо ви не хочете, щоб вони бути частиною створеного стилю.

Панель підтримує ієрархічний вигляд, що означає, що ви можете створювати категорії, використовуючи символ конвеєра «|» як сепаратор. Наприклад, “print|tone curve +0.5 EV” створить категорію “print” зі стилем “tone curve +0.5 EV” під нею.

редагувати
Виберіть “редагувати…”, щоб відкрити діалогове вікно, яке дозволяє включити або виключити певні елементи зі стеку наявного стилю. Поставте прапорець біля опції “зробити копію стилю”, якщо ви хочете створити новий стиль, замість того, щоб перезаписувати наявний, і в цьому випадку вам потрібно буде вказати унікальне ім’я для нового стилю.
вилучити
Видалити вибраний стиль без подальших запитів.
імпортувати…
Імпортувати збережений раніше стиль. Стилі зберігаються як файли XML із розширенням .dtstyle. Якщо стиль з тим самим іменем уже існує, вас запитають, чи хочете ви його перезаписати.
експортувати…
Зберегти вибраний стиль на диск як файл .dtstyle. Це дозволяє публікувати стилі та ділитися ними з іншими користувачами.

translations