профіль планування

darktable може використовувати центральний процесор і один або кілька графічних процесорів, що підтримують OpenCL. Залежно від відносної продуктивності цих пристроїв, користувачі можуть вибирати серед певних профілів планування для оптимізації продуктивності. Це досягається встановленням параметра конфігурації налаштування > обробка > cpu/gpu/пам’ять > профіль планування OpenCL, який пропонує наступний вибір:

за замовчуванням
Якщо виявлено графічний процесор, що підтримує OpenCL, darktable використовує його для обробки зображення в центральній панелі, поки вікно навігації обробляється на центральному процесорі паралельно. Це найкраще налаштування для систем з досить швидким центральним процесором та помірно швидким графічним процесором. Точний розподіл пристроїв до різних типів конвеєрів можна уточнити за допомогою параметра конфігурації “opencl_device_priority” (див. кілька пристроїв).
дуже швидкий GPU
За допомогою цього профілю планування darktable послідовно обробляє центральну панель і вікно попереднього перегляду на графічному процесорі. Це кращий параметр для систем з графічним процесором, який значно перевершує центральний процесор.
кілька GPU
Цей параметр стосується систем із декількома графічними процесорами, відносна продуктивність яких суттєво не відрізняється. Щоразу, коли запускається робота з обробки, darktable використовує будь-який графічний процесор, що не працює в даний час, але не центральний процесор. Користувачам систем із різноманітними графічними процесорами потрібно буде краще контролювати їх відносний пріоритет. Їм було б краще вибрати профіль “за замовчуванням” і тонко налаштувати свою систему за допомогою параметра конфігурації “opencl_device_priority” (див. кілька пристроїв).

Під час першого запуску або після будь-якої виявленої зміни конфігурації графічного процесора вашої системи darktable намагається визначити найбільш підходящий для вас профіль. Ви можете змінити його в будь-який час у налаштування > обробка > cpu/gpu/пам’ять.

translations