масштабований світлий стіл

Режим масштабованого світлого стола забезпечує альтернативний спосіб навігації великими колекціями зображень, але з деякою подібністю до режиму файлового менеджера (описаний нижче).

🔗елементи керування

масштабувати
Прокручуйте колесо миші, щоб збільшити/зменшити світлий стіл (порівняйте з Ctrl+прокрутка в режимі файлового менеджера).
Масштабування мініатюр не змінює кількість мініатюр на рядок, тому світлий стіл (в розумінні набору рядків мініатюр) може перевищувати видиму область з усіх боків.
навігація
Утримуйте ліву кнопку миші та перетягуйте, щоб переміщати світлий стіл та переміщатися по колекції.
вибір
Як і в режимі файлового менеджера, ви можете вибрати зображення під вказівником миші, натиснувши на його мініатюру або натиснувши Enter. Діапазон зображень можна вибрати, натиснувши на перше зображення, а потім клікнувши останнє з утриманням Shift. Зображення можна додати або вилучити з вибірки натисканням на їх мініатюри з утриманням Ctrl або натисканням клавіші пробілу.

Порада: ви можете виявити, що мініатюри зображень повільно завантажуються при швидкому масштабуванні великої колекції. Одним із способів пришвидшити навігацію є створення кешу, що містить усі мініатюри, використовуючи команду darktable-generate-cache.


translations