рівні rgb

Налаштування точок чорного, білого та середньо-сірого в кольоровому просторі RGB. Цей модуль схожий на модуль рівні, який працює в кольоровому просторі Lab.

Інструмент рівнів rgb показує гістограму зображення та три смуги. Перетягніть смуги, щоб змінити точки чорного, середньо-сірого та білого за світлістю (у режимі “RGB, пов’язані канали”) або незалежно для кожного з каналів R, G та B (у режимі “RGB, незалежні канали”).

Переміщення смуг чорного і білого відповідно до лівої та правої меж гістограми призведе до того, що вихідне зображення охопить весь доступний тональний діапазон. Це збільшить контрастність зображення.

Переміщення середньої смуги змінить середні тони. Перемістіть її вліво, щоб зображення виглядало яскравішим, перемістіть вправо, щоб воно стало темнішим. Це часто називають зміною гамми зображення.

Для вибірки точок чорного, білого та сірого на зображенні доступні три піпетки кольорів.


Примітка: За певних умов, особливо при джерелах сильно насиченого синього світла, модуль рівні може створювати чорні піксельні артефакти. Дивіться опцію “обрізання охоплення” модуля вхідний ICC профіль, щоб отримати інформацію про те, як пом’якшити цю проблему.


🔗елементи керування модулем

режим
Режим роботи. “RGB, пов’язані канали” (за замовчуванням) надає інструмент, який оновлює всі канали, беручи до уваги вибраний спосіб збереження кольорів (див. “збереження кольорів” нижче). “RGB, незалежні канали” забезпечує окреме управління рівнями для кожного з R, G та B каналів.
авто
Автоматично регулює точки чорного та білого та ставить точку сірого точно середнім значенням між ними. Використовуйте піпетку кольорів для автоматичного регулювання залежно від вибраної області зображення.
метод збереження кольорів
Вибір методу збереження кольорів, коли використовується режим “RGB, пов’язані канали” (за замовчуванням “яскравість”).

translations