світлий стіл

Керуйте функціональністю в режимі та модулях світлого стола.

🔗загальні

приховати вбудовані пресети сервісних модулів
Якщо увімкнено, в меню пресетів для сервісних модулів відображатимуться лише задані користувачем пресети – вбудовані пресети будуть приховані (за замовчуванням вимкнено).
використовувати одиничне натискання в модулі колекцій
Увімкнути режим “одного кліку” в модулі колекції, що дозволяє вибирати діапазони (за замовчуванням вимкнено).
розгортати одночасно лише один сервісний модуль
Керує розгортанням сервісних модулів. Якщо цю опцію ввімкнено, розгортання модуля кліком згортає будь-яку іншу розгорнуту панель. Якщо ви хочете розгорнути панель, не згортаючи інші, ви можете зробити це за допомогою Shift+клік. Вимкнення цієї опції інвертує значення кліку та Shift+клік (за замовчуванням вимкнено).
спробувати помістити розгорнутий сервісний модуль якнайвище
Якщо цю опцію увімкнено, бічні панелі будуть прокручувати сервісний модуль до верхньої частини панелі, коли його буде розгорнуто (за замовчуванням вимкнено).
повторна оцінка однією зіркою не обнуляє рейтинг
Зазвичай повторний клік на одній зірці встановить нульову оцінку зображенню. Поставте прапорець, щоб вимкнути цю функцію (за замовчуванням вимкнено).
показати смуги прокрутки для центральної панелі
Виберіть, чи відображати смуги прокрутки у центральній панелі світлого стола (за замовчуванням увімкнено).

🔗мініатюри

мініатюра використовує raw файл замість вбудованого JPEG від розміру
Під час створення мініатюр для зображень, які ще не були оброблені в темній кімнаті, якщо розмір мініатюри перевищує це значення, генерувати її, обробляючи raw дані зображення. Якщо мініатюра менше цього розміру, використовувати зображення попереднього перегляду JPEG, вбудоване в raw файл. Після обробки зображення в темній кімнаті мініатюри завжди будуть генеруватися з raw даних (ви можете повернутися до JPEG попереднього перегляду, відкинувши історію). Щоб відображати мініатюри найкращої якості, виберіть “завжди”.
високоякісна обробка мініатюр від розміру
Якщо розмір мініатюри перевищує це значення і вона генерується з raw даних, її буде оброблено з використанням повноякісного шляху візуалізації, що краще, але повільніше (за замовчуванням 720p). Щоб зробити мініатюри найкращої якості, виберіть “завжди”.
роздільники для категорій розміру
Категорії розміру використовуються, щоб дозволити відображати різні інформаційні накладання залежно від розміру мініатюри. Набір значень, розділених символом |, визначає, при яких розмірах зображення змінюється категорія. Значення за замовчуванням “120|400” означає, що буде 3 категорії мініатюр: 0-120px, 120-400px та > 400px.
шаблон для тексту розширеної інформації на мініатюрах
Якщо ви вирішили відображати розширений текст інформаційного накладання над мініатюрами, цей параметр дозволяє визначити, яка інформація відображатиметься. Цей шаблон може використовувати будь-які зі змінних, визначених у розділі змінні.
шаблон для спливних підказок мініатюр (порожній для вимкнення)
Визначає, яка інформація відображатиметься в підказці, коли миша наведена на мініатюри зображення. Цей шаблон також може використовувати будь-які зі змінних, визначених у розділі змінні.

translations