Налаштування Мапи

Виберіть бажані картографічні дані від різних постачальників. Деякі з них забезпечать додаткові шари (супутниковий вигляд тощо), які ви можете перемикати.

🔗Елементи керування модулем

Джерело мапи
Виберіть постачальника, який надаватиме інформацію мапи.
Макс. точок полігонів
Модуль Пошук на мапі не відображає багатокутників із більшою кількістю точок з міркувань продуктивності. Зазвичай багатокутник країни має від 50 000 до 150 000 точок.
OSD
Виберіть, чи відображати елементи керування OSD у верхньому лівому куті центральної панелі.
Фільтрувати
Встановіть цей прапорець, щоб відображати лише зображення з поточної колекції (ті, що показані в стрічці знімків) у центральній панелі. Зніміть прапорець, щоб відображати всі зображення в поточній бібліотеці, де ці зображення мають пов’язані дані GPS. Ви також можете перемкнути цю опцію, натиснувши Ctrl+S.
Максимально
Максимальна кількість мініатюр для відображення на карті.
Розмір групи
Збільшення або зменшення розміру області, в якій зображення групуються.
Мінімально в групі
Мінімальна кількість зображень, які потрібно розмістити в одному положенні для автоматичного створення групи зображень для них.
Показ мініатюр
Визначте, яку інформацію відображати на мапі
  • мініатюри: Відображати мініатюри зображень разом із лічильником.
  • кількість зображень: Просто показувати кількість зображень (щоб звільнити місце на карті). Наведіть курсор на кількість зображень, щоб відобразити відповідні мініатюри. Маркер лише з лічильником поводиться так само, як звичайна мініатюра зображення, з точки зору кольорового кодування, прокрутки, перетягування тощо.
  • немає: Нічого не показувати.
Ви також можете перебирати ці опції, натискаючи Shift+S.

translations