Основні кольори RGB

Налаштуйте відтінок і чистоту основних кольорів RGB (тобто який червоний, зелений і синій вони представляють), залишаючи незабарвлені (сірі) пікселі без змін. На додаток до збереження сірих пікселів, співвідношення між кольорами також зберігається за допомогою цього коригування: якщо ви підвищите чистоту основного синього, інтенсивність жовтого опонента збільшиться, щоб збалансувати це; Якщо ви змістите синій відтінок у бік ціану, жовтий опонент буде зміщений у бік помаранчевого.

Цей модуль по суті є змішувачем каналів (як у модулі Калібрування кольору), але з іншим інтерфейсом. Незважаючи на те, що повзунки мають назви “червоний”, “зелений” і “синій”, усі налаштування є глобальними та впливають на загальну колориметрію зображення, як це робить змішувач каналів.

При застосуванні перед модулями відображення тонів Filmic RGB або Сигмоїда , модуль Основні кольори RGB можна використовувати для невеликих коригувань колориметрії. У разі застосування після модулів тонального відображення його можна використовувати для застосування творчих змін, наприклад тонування.

🔗Елементи керування модулем

Відтінок червоного
Зміщення червоного кольору до жовтого (додатні значення) або мадженти (від’ємні значення)
Чистота червоного
Чистота основного червоного
Відтінок зеленого
Зміщення зеленого кольору до ціану (додатні значення) або жовтого (від’ємні значення)
Чистота зеленого
Чистота основного зеленого
Відтінок синього
Зміщення синього кольору до мадженти (додатні значення) або ціану (від’ємні значення)
Чистота синього
Чистота основного синього
Напрямок зміщення точки білого
При застосуванні після тонального відображення, цей елемент керування дозволяє тонувати сірі (ахроматичні) частини зображення. Якщо його застосувати до тонального відображення, він діє як регулятор балансу білого.
Величина зміщення точки білого
Величина зміщення точки білого у напрямку вибраного відтінку

translations