Менеджер дублікатів

Перегляд і створення кількох версій поточного зображення. Кожну версію можна редагувати незалежно, не зачіпаючи інші версії – усі версії використовують один і той самий базовий файл зображення, але історія редагування кожної версії зберігається у окремому незалежному файлі XMP.

Менеджер дублікатів перераховує кожну версію поточного зображення темної кімнати разом із її мініатюрою. Утримуйте ліву кнопку миші на мініатюрі, щоб тимчасово показати цю версію в центральній панелі. Двічі клікніть, щоб перейти до цієї версії та редагувати її.

Кнопки внизу модуля дозволяють створювати нові дублікати поточного зображення. Ви можете створити “незайману” версію (з порожнім стеком історії) за допомогою кнопки “оригінал”, або точну копію поточного редагування за допомогою кнопки “зняти копію”.

Номер версії відображається праворуч від кожної мініатюри. Клікніть в області під номером версії, щоб ввести опис до цієї версії зображення. Цей опис зберігається в тегу метаданих version name, який також можна редагувати в модулі редактор метаданих у режимі світлого стола.

translations