Цензурування
Погіршує частини зображення естетично приємно, щоб анонімізувати людей/предмети або приховати частини тіла.
Цензурування працює в лінійному колірному просторі RGB, щоб застосувати фізично точну розмитість за Гаусом і шум яскравості за Гаусом.
Окрім анонімізації, цей модуль також може використовуватися для широкого кола творчих цілей, наприклад:
-
Поєднуйте просте розмиття з помножувальним режимом змішування, щоб створити реалістичне світіння (ефект Ортона).
-
Поєднуйте просте розмиття з режимом змішування “віднімання” і низькою непрозорістю, щоб створити маску нерізкості, схожу на модуль різкість, але в RGB просторі на основі сцен.
-
Додайте шуму, щоб створити штучне зерно.
Примітка: Методи анонімізації, передбачені цим модулем, не є криміналістично безпечними з метою сприяння естетиці. Деякі криміналістичні методи все ще можуть реконструювати цензурований вміст на основі його структури, особливо для простих форм та тексту (наприклад, номерні знаки, нумерація будинків).
Якщо потрібна криміналістично безпечна анонімізація, єдиним способом досягнення цього є фарбування поверхонь суцільним кольором.
The darktable team does not accept responsibility for poorly anonymized images leading to the identification of individuals or personal property.
🔗Робочий процес
Вам рекомендується залишити елементи керування модулем за замовчуванням, поки ви маскуєте ділянки зображення, які ви хочете цензурувати, для того, щоб деталі зображення залишалися видимими.
🔗Елементи керування модулем
- Вхідний радіус розмивання
- Сила першого проходу гауссового розмиття.
- Радіус пікселяції
- Розмір “великих пікселів”, створених після першого проходу гаусового розмиття.
- Вихідний радіус розмивання
- Сила другого проходу гауссового розмиття, застосованого після пікселяції.
- Рівень шуму
- Сила (стандартне відхилення) гауссового шуму яскравості, який застосовується після другого проходу гауссового розмиття. Додавання шуму може підробити деталі в розмитих регіонах та ускладнити виявлення вмісту для алгоритмів штучного інтелекту.