порядок застосування модулів

Змінити порядок модулів обробки у темній кімнаті за допомогою пресетів.

Під час обробки зображення активні модулі застосовуються в певному порядку, який показано на правій панелі режиму темної кімнати. Цей модуль надає інформацію про поточне впорядкування модулів обробки в конвеєрі. Єдиний параметр “поточний порядок” може приймати такі значення:

v3.0
Це порядок модулів за замовчуванням для робочого процесу на основі сцен.
застарілий
Цей порядок модулів використовується для застарілого робочого процесу на основі відображення. Ви також побачите цей порядок для всіх зображень, які ви раніше редагували у версіях до darktable 3.0.
власний
Починаючи з darktable 3.0, можна змінити порядок застосування модулів у конвеєрі, натиснувши на заголовок модуля з утримуванням Ctrl+Shift та перетягуючи його в нове положення. Якщо ви змінили порядок будь-яких модулів, цей параметр показуватиме значення “власний”.

Примітка: зміна порядку модулів у конвеєрі не є косметичною зміною презентації графічного інтерфейсу користувача – це має реальні наслідки для того, як буде оброблено зображення. Будь ласка, не змінюйте порядок модулів, хіба що ви маєте конкретну технічну причину і ви розумієте, чому це потрібно з точки зору обробки зображень.


Можна повернути порядок модулів до порядку за замовчуванням v3.0, натиснувши на значок скинути параметри у заголовку порядок застосування модулів. Ви також можете використовувати меню пресетів, щоб змінити порядок на v3.0 (за замовчуванням) або на застарілий.

Повну інформацію про порядок модулів за замовчуванням див. у розділі порядок модулів за замовчуванням.

translations