налаштування друку

Керуйте налаштуваннями для режиму друку та ініціюйте друк.

🔗елементи керування модулем

🔗принтер

принтер
Виберіть один із встановлених принтерів.
носій
Тип носія, завантаженого в принтер (звичайний папір, глянцевий фотопапір тощо).
профіль
ICC-профіль принтера для завантаженого паперу. Це профіль, специфічний для принтера та паперу. Цей профіль – остання трансформація колірного простору, застосована до зображення, метою якої є створення високоякісного друку.
метод
Метод візуалізації для друку (“перцепційний”, “відносний колориметричний”, “насиченість” або “абсолютний колориметричний”). Докладніше див. метод візуалізації.
компенсація точки чорного
Чи потрібно регулювати точку чорного вихідного профілю, яка часто світліша за вхідний. Це має бути “увімкнено”, коли для метод встановлено значення “відносний колориметричний”.

🔗сторінка

розмір сторінки
Розмір паперу, на якому слід друкувати.
орієнтація
Портрет або ландшафт (зауважте, що darktable за замовчуванням вибирає найкращу)
одиниці
Одиниця виміру для встановлення полів: “мм”, “см” або “дюйм”.
поля
Встановіть кожне поле окремо, або всі разом, натиснувши середню кнопку “блок”.
ширина/висота зображення
Це інформаційне поле відображає фактичну ширину та висоту зображення (вказані з вибраними одиницями) на папері.
масштабний коефіцієнт
У цьому інформаційному полі відображається коефіцієнт масштабу, необхідний, щоб умістити зображення на папері. Якщо це значення менше 1, зображення зменшується, інакше воно збільшується. Це важливий фактор для перевірки – занадто велике значення (збільшення) може призвести до низької якості друку. Також відображається відповідна щільність dpi (крапок на дюйм).
вирівнювання
Виберіть вирівнювання зображення на папері.

🔗налаштування друку

профіль
Профіль експорту для використання. Цей профіль є точкою входу, що використовується для наступного перетворення за допомогою профілю ICC принтера. Зазвичай краще віддавати перевагу великому охопленню (наприклад, Adobe RGB), а не меншому (наприклад, sRGB).
метод
Метод візуалізації, який буде використано під час експортування зображення. Для отримання додаткової інформації див. метод візуалізації.
стиль
Виберіть стиль, який застосовуватиметься під час експорту зображення – за замовчуванням значення “немає”. Дивіться модуль експортувати для більш детального обговорення застосування стилю під час експорту.
режим
Чи слід додати вибраний стиль до існуючого стеку історії, чи замінити його повністю. Детальніше див. у модулі експортувати.

🔗кнопка друку

Після натискання зображення експортується з використанням вибраних опцій та надсилається на принтер.

translations