огляд

Модулі обробки організовані та доступні за допомогою правої панелі в темній кімнаті:

organization

Клікніть на значки у верхній частині цієї панелі, щоб відкрити, зліва направо,

quick access панель швидкого доступу
Настроювана панель, що забезпечує швидкий доступ до часто використовуваних елементів управління модулями.
module-group-active-icon активні модулі
Група, що містить модулі, які в даний час активні в конвеєрі.
групи модулів
Одна або кілька груп модулів обробки. Ці групи визначаються користувачем, але деякі групування за замовчуванням надаються як пресети.
меню пресетів
Меню, що дозволяє отримати доступ до збережених пресетів розкладок модулів та створити власні (за допомогою опції “керувати пресетами…"). Ви також можете безпосередньо отримати доступ до діалогового вікна “керування пресетами”, клікнувши на меню пресетів з утриманням Ctrl.

Натисніть один раз на значок групи модулів (включаючи активну групу), щоб показати лише модулі цієї групи. Натисніть вдруге, щоб показати список усіх модулів, які в даний час активні або присутні в будь-якій групі.

Ви можете керувати тим, які віджети відображатимуться на панелі швидкого доступу, а які модулі в групах модулів, клікнувши правою кнопкою миші на відповідній піктограмі.

🔗пошук

Під значками груп модулів знаходиться рядок пошуку, за допомогою якого ви можете отримати доступ до будь-якого з модулів обробки, незалежно від того, чи перебувають вони на даний момент у групі. Деякі модулі мають додаткові теги, які пошук враховує нарівні з іменами модулів.

Translations